Biżuteria ślubna – zaskocz wszystkich bursztynem!

Biżuteria ślubna – zaskocz wszystkich bursztynem!


Marzy Ci się wyjątkowa biżuteria ślubna? Ozdoba, która będzie idealnym dopełnieniem Twojej sukni ślubnej i – przede wszystkim – Ciebie? Coś nietuzinkowego i niepowtarzalnego? Mamy dla Ciebie coś takiego – to biżuteria ślubna z bursztynem bałtyckim, którą z pewnością pokochasz miłością od pierwszego wejrzenia <3

Chcesz się wyróżnić, ale nie za bardzo wiesz jak, bo wszystkie tematy wydają się już ograne? Diamenty może i są wieczne, ale z całą pewnością nie są wyjątkowe… Platyna, owszem, jest najtrwalszym materiałem, ale czy aby rzeczywiście zapewni trwałość Twojemu małżeństwu…? Są jeszcze perły, ale przez te zabobony jakoś nie przekonują… To może chociaż coś niebieskiego – na przykład szafiry – by zapewnić sobie wierność, miłość i szczęście w małżeństwie… Czy jesteś pewna, że chcesz się ograniczać stereotypami w wyborze biżuterii ślubnej? To ma być wyjątkowy dzień, więc i biżuteria powinna być wyjątkowa – wybrana z pełnej dostępnej gamy, podkreślająca Twoją urodę, charakter i pasująca do sukni ślubnej!

Planujesz ślub? Zaskocz biżuterią z bursztynem!

Co powiesz na… bursztyn? Jesteś zaskoczona? To poniekąd zrozumiałe – stereotypowo bursztyn raczej nie kojarzy się ze ślubem… Ale Ciebie przecież nie ograniczają stereotypy – dzięki temu dostrzegasz więcej i zyskujesz więcej możliwości. Dlaczego więc bursztyn? Bo jest wyjątkowy – i to w wielu aspektach. Po pierwsze dlatego, że powstał ponad 40 mln lat temu i że nie ma dwóch takich samych bryłek. A po drugie dlatego, że jest piękny! Charakteryzuje się ogromnym bogactwem odmian barwnych, które projektanci i artyści oprawiają w specjalnie zaprojektowane i wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem oprawy. Wszystko z myślą o współczesnych kobietach – także pannach młodych – które chcą olśniewać w niepowtarzalnej biżuterii, która charakteryzuje się przy tym wysoką jakością oraz doskonałym wzornictwem.

Bursztyn – idealny i indywidualny wybór

Bursztyn występuje w wielu odmianach barwnych. Najczęściej spotykane w naturze są kamienie w ciepłych barwach żółci i miodu, czasem przeświecające, a czasem o wnętrzach bogatych w niepowtarzalne wzorki. Który z nich będzie idealnie pasował do sukni ślubnej? To już kwestia gustu. I efektu, jaki chcemy osiągnąć. Biały lub żółty bursztyn w oprawach z żółtego złota doda ciepła i delikatnie podkreśli biel sukni i jej zwiewność. Bursztyn koniakowy, również w żółtym złocie, silniej przyciągnie uwagę i urzeknie kontrastem barw.

Pragniesz zaszaleć i zależy Ci na podkreśleniu własnego stylu? Wybierz biżuterię ślubną z bursztynem od projektanta czy artysty – nie tylko będzie unikatowa, ale z pewnością pozwoli Ci się wyróżnić w o wiele lepszym stylu niż produkowaną w tysiącach (a może nawet milionach…) egzemplarzy ozdobą z sieciówki. Stawiasz na inny niż biały kolor sukni? Srebro lepiej pasuje do Twojej karnacji? To też nie problem! Oferta biżuterii ślubnej z bursztynem jest tak bogata, że z pewnością uda Ci się wybrać coś wyjątkowego.

Poznałaś już naszą propozycję jak wygląda idealna biżuteria ślubna z bursztynem. A czy wiesz jak dbać o swoje ukochane ozdoby wykonane ze srebra pozłacanego? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł: Jak czyścić i dbać o biżuterię pozłacaną?