Pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja dłoni

Bursztynowa pielęgnacja dłoni

Zima w tym roku przyniosła nam siarczyste mrozy i dni wypełnione opadami śniegu. Codziennie dziesiątki razy nasza skóra narażona była na gwałtowne zmiany temperatur podczas wychodzenia i wracania do ciepłych pomieszczeń. Suche powietrze klimatyzatorów sprawiło, że kondycja skóry dłoni uległa znacznemu pogorszeniu. Czy Twoja skóra dłoni jest gotowa na nadejście wiosny?
Zastanawiasz się jak szybko i skutecznie nawilżyć ją i zregenerować?
Przedstawiam Ci kremy do rąk The Amber Body, które już przy pierwszym użyciu przyniosą niebywałą ulgę! Wszystkie 3 zawierają ekstrakt z bursztynu oraz aż 20% masła shea. Jest ono prawdziwym bogactwem kwasów tłuszczowych, m.in. stearynowego, palmitynowego, oleinowego i linolenowego, które pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry. Tworzą one na jej powierzchni cienką warstwę zatrzymującą wodę w naskórku. Więcej o tym drogocennym składniku przeczytaj w naszym artykule: Masło shea – Nobel z kosmetyki XXI wieku

Odżywczy krem do rąk Natura Baltica
Twoje dłonie potrzebują odżywienia? Krem do rąk Natura Baltica dzięki połączeniu ekstraktu z bursztynu oraz alg morskich stworzy prawdziwy kompres na Twoje dłonie! Algi morskie dzięki swojej wyjątkowej właściwości, jaką jest przenikanie poprzez warstwę lipidową naskórka, głęboko ją odżywiają. Zawierają również bogactwo witamin i pierwiastki biogenne.

Regenerujący krem do rąk Immortale

Krem do rąk Immortale to pielęgnacja dłoni oparta na nieśmiertelnym kwasie bursztynowym. Wykazuje on działanie bardzo silnie regenerujące oraz przeciwstarzeniowe. Wypłyca delikatnie zmarszczki, poprawia koloryt skóry i dodaje blasku skórze.

Nawilżający krem do rąk Sea Holly Amber

Krem do rąk Sea Holly Amber to produkt dla Ciebie, jeżeli Twoje dłonie potrzebują ultranawilżenia! Ekstrakt z komórek macierzystych mikołajka nadmorskiego doskonale wiąże wodę w naskórku, działa łagodząco i przeciwstarzeniowo.