Spotkajmy sie w butiku

To tutaj, tuż przy brzegu morza, stworzyliśmy pierwszą zawieszkę z bursztynu. Niewielki, drewniany kram, w którym wykonywaliśmy i sprzedawaliśmy prostą biżuterię z bursztynu stał przy jednej z brukowanych uliczek Jarosławca. To było w 2009 roku. Kilka lat później, w tym samym miejscu, powstał pasaż handlowy wybudowany z poszanowaniem starych, nadmorskich tradycji, w technologii ryglowo-spichlerzowej. Na I piętrze znajduje się Muzeum Bursztynu, na parterze zaś zupełnie odmieniony butik The Amber Body. Drugi butik otworzyliśmy w pobliskim Darłówku Zachodnim, tuż przy porcie.

Projekt obu miejsc inspirowany jest łagodnym, nadmorskim wschodem Słońca. W każdym butiku znajdują się umywalki wyrzeźbione z jednej bryły kamienia, przy których możesz wypróbować wszystkie kosmetyki The Amber Body.

Jarosławiec

Butik w Jarosławcu uwodzi niezwykłym ciepłem. Zaprojektowany zgodnie z zasadami gościnności. Możesz tutaj wejść i po prostu odpocząć w czasie spaceru po promenadzie Jarosławca. Możesz też spacerować małymi alejkami naszego butiku i wybierać spomiędzy tysięcy produktów oglądając, przymierzając i korzystając z naszych porad.

Butik otwarty jest od majówki do końca września.

Darłówko

W Darłówku nasz butik jest nieco mniejszy, ale równie dopracowany i gościnny. Urzeka przemiłą obsługą i szerokim wyborem najnowszych kolekcji biżuterii z bursztynem. Zza dużych, przeszklonych witryn dostrzeżesz maszty statków wpływających do portu! A dzięki lokalizacji na parterze 4-gwiazdkowego hotelu Amber Port możesz zdecydować się na zakupy… w kapciach czy szlafroku.

Butik otwarty jest od czerwca do pierwszych dni września.