To co najpiękniejsze znajduje się we wnętrzu

To co najpiękniejsze znajduje się we wnętrzu

To co najpiękniejsze znajduje się we wnętrzu!
Z pewnością taka właśnie myśl przyświecała pracowni artystycznej Kargul, która stworzyła absolutnie doskonały naszyjnik BLIMP.
Ten wyjątkowy projekt, kryje w sobie więcej niż myślisz!

Bursztyn zaprezentowano już setkach odsłon. Zapewne spacerując nadmorskim deptakiem widziałaś najróżniejsze korale i zawieszki z wykorzystaniem tego magicznego kamienia. Naszym celem jest nieustannie zaskakiwać Cię nowościami, które całkowicie zawrócą Ci w głowie!
Naszyjnik BLIMP to bez wątpienia małe dzieło sztuki. Pracownia artystyczna Kargul zainspirowana Sterowcami, stworzyła właśnie ten magiczny naszyjnik. Ręcznie fasetowany bursztyn, zamknięty w złotej klatce to połączenie wręcz idealne! Załamania kamienia niesamowicie odbijają światło otulając Cię ciepłym, delikatnym blaskiem. Dłuższy łańcuszek nadaje całości lekkość i podkreśla każdą, nawet najprostszą stylizację.

Naszyjnik BLIMP dzięki połączeniu złota i pięknego, cytrynowego bursztynu rozpromieni Cię i podkreśli Twój wyjątkowy charakter. Warto dodać, że bursztyn to element ruchomy, który porusza się wraz z Tobą i Twoim krokiem! Taka biżuteria to idealny dowód na to, że to co najpiękniejsze znajduje się we wnętrzu!

Do kompletu proponujemy Ci kolczyki, które doskonale dopełnią całość! Może to właśnie ten komplet zaprezentujesz przy Wielkanocnym stole?

Kolczyki BLIMP

To co najpiękniejsze znajduje się we wnętrzu

Zapewne zastanawiasz się jak dbać o biżuterię, aby przez wiele lat nie traciła swojego uroku. Mamy dla Ciebie małą podpowiedź. Przeczytaj koniecznie artykuł: Jak czyścić i dbać o biżuterię pozłacaną? i ciesz się swoimi ukochanymi ozdobami dużo, dużo dłużej!