Wiosenna biżuteria

Wiosenna bizuteria

W tym roku po wyjątkowo srogiej zimie z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych wiosennych dni. Oczyma wyobraźni widzimy spokojne plaże, które w promieniach słońca budzą się z zimowego snu.
Przywitaj wiosnę inaczej niż zawsze i spraw sobie piękny, unikatowy prezent. Naszyjnik Sunny Eye to dzieło stworzone przez studio Kargul, które swoim nowoczesnym i designerskim wzorem zachwyci każdego.
Piękny, koniakowy bursztyn, oszlifowano na kształt idealnej kuli. Projektant zamknął go w złotej klatce, w której delikatnie porusza się w rytm Twoich kroków.
Inspiracją było oczywiście słońce, które delikatnie przenika przez kamień Tworząc niesamowity i spektakularny efekt! Do kompletu znajdziesz kolczyki oraz bransoletkę, wszystko oczywiście w tej wyjątkowej formie!

Kupiłaś pozłacaną biżuterię i nie wiesz jak o nią dbać, aby na dłużej zachowała swój piękny złoty kolor? Śpieszymy z odpowiedzią! Przeczytaj artykuł Jak czyścić i dbać o biżuterię pozłacaną? i ciesz się dłużej blaskiem Twoich ukochanych ozdób!