Wiosenne dodatki – biżuteria

Aura za oknem coraz częściej rozpieszcza nas ciepłymi promieniami słońca. Ogarnął Cię już ten wiosenny nastrój, czy może nadal sennie otula Cię zima? Przebudź się z zimowego snu i postaw na wiosenne dodatki takie jak biżuteria i wkrocz z uśmiechem w tę piękną porę roku!

Nie od dziś wiadomo, że ubrania i dodatki wpływają na nasze samopoczucie czy nastrój. To w czym czujemy się najlepiej poprawia naszą samoocenę i przejaśnia nieco nawet najbardziej szare dni. W okresie przejściowym pomiędzy zimą, a wiosną zadbaj o stylizacje, które pomogą Ci z radością wkroczyć w cieplejszą porę roku. Wiosenne dodatki takie jak biżuteria, to coś, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę! Naszą propozycją na ten okres jest komplet SIMPLE. Prosta geometryczna forma, przełamana złotymi elementami prezentuje się wręcz nieziemsko. Zarówno kolczyki jak i naszyjnik są niebywale lekkie, przez co możesz nosić je niemal bez przerwy. Ciekawy design, kolor i wykończenie sprawia, że doskonale zaprezentują się jako dopełnienie Twojego looku do pracy, ale także wiosennych spacerów czy eleganckiej kolacji!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, ale do tego czasu zostało jeszcze kilka tygodni wytężonej pracy. Nie chcesz czekać, pragniesz cieszyć się swoją ukochaną biżuterią każdego dnia, nawet w pracy. Poznaj kilka prostych zasad, dzięki którym wybór ozdób będzie dla Ciebie niezwykle prosty i nigdy nie zaliczyć modowej wpadki!
Jak dobierać biżuterię do pracy?