Wyjątkowa biżuteria na Dzień Kobiet

wyjątkowa biżuteria na dzień kobiet

Jaka jest idealna biżuteria z okazji Dnia Kobiet?

Co powiesz na bursztynowe kwiaty? My jesteśmy zdecydowanie na tak! Kwiaty to sprawdzony, uniwersalny i zawsze trafiony prezent. Wręczając je w nieco innej formie, takiej która pozostanie z ukochaną kobietą na zawsze, sprawisz jej niemałą niespodziankę i przyjemność! Wyjątkowa biżuteria z okazji Dnia Kobiet z The Amber Body!? ? ? ?

W tym roku na nadchodzący Dzień Kobiet proponujemy bursztynowe kwiaty w postaci kompletu DAISY FLOWER. Piękny, staranie wyselekcjonowany, naturalny bursztyn bałtycki w ślicznym, mlecznym kolorze, otoczony delikatnymi, złotymi płatkami, które otulają kamień. Inspiracją do stworzenia tego małego, uroczego dzieła była stokrotka. Kwiat, którego zna niemal każdy, niezwykle delikatny i wyjątkowej urody. Tak delikatna i wyważona biżuteria pięknie prezentuje się w komplecie. Wszystkie elementy założone razem nie będą nawet odrobinę przesadzone. Bursztynowe kwiaty studia CHILLI wspaniale zaprezentują się do casualowego, codziennego stroju. Nie martw się jednak, idealnie sprawdzi się również na elegancką kolację i wielkie wyjście. DAISY FLOWER to zdecydowanie wyjątkowa biżuteria na Dzień Kobiet!?☀️

Spraw sobie wspaniały upominek lub zaskocz swoją ukochaną, wyjątkowym i oryginalnym prezentem. Może właśnie to bursztynowe kwiaty będą kluczem do jej serca. Ich wieczna symbolika idealnie wyrazi moc Twoich uczuć i na długie lata pozostanie w sercu ukochanej.
Cała biżuteria dostępna na naszej stronie pakowana jest w piękne pudełeczka. Kiedy kurier ją do Ciebie przyniesie wystarczy tylko ją wręczyć! ?

Poszukujesz jeszcze czegoś innego? Zajrzyj koniecznie jaką inną biżuterię proponuje Ci studio CHILLI!