Bursztynowy Dzień Kobiet- zaskakujące prezenty

dzień kobiet- zaskakujące prezenty

Jak powiedzieć kobiecie „kocham cię”? Jest na to wiele sposobów, ale jeden jest niezawodny – darując jej biżuterię z diamentami! Jednak z okazji Dnia Kobiet, kiedy zwyczajowo wręczamy drobne prezenty, wystarczająco dobrym rozwiązaniem będzie… bursztyn. W biżuterii lub/i naturalnych kosmetykach.
W tym roku króluje Bursztynowy Dzień Kobiet, a wraz z nim zaskakujące prezenty. Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Dlaczego bursztyn to zaskakujący prezent na Dzień Kobiet?

I teraz wszyscy się zastanawiają, czym bursztyn może zaskoczyć. O to akurat będzie łatwo, szczególnie że powszechna wiedza o nim zazwyczaj dalece odbiega od stanu faktycznego – więc będzie miała niespodzianka. Biżuteria bursztynowa często kojarzy się z tradycyjnymi koralami czy ozdobami kupowanymi przy nadmorskich deptakach. Wystarczy jednak jedna wizyta w dobrym sklepie jubilerskim czy galerii z biżuterią artystyczną, by poznać jej piękniejsze, wręcz doskonałe oblicze. Zobaczymy współczesne ozdoby zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, dopasowane do potrzeb nowoczesnej kobiety, prestiżowe i ekskluzywne. Niezmiennie dominują oprawy srebrne, jednak najpiękniejsze, wyselekcjonowane kamienie zamykane są w oprawach ze złota i łączone z kamieniami szlachetnymi – diamentami, rubinami czy szafirami. Właśnie po tym można rozpoznać wyjątkowe jubilerskie kreacje. Tak dopracowane i unikatowe dzieła doskonale sprawdzą się jako zaskakujące prezenty i stworzą niezapomniany Bursztynowy Dzień Kobiet!


Klasyczne piękno bursztynu idealnie sprawdzi się na Dzień Kobiet

O tym, że klasyka jest ponadczasowa i obroni się w każdej sytuacji, wiadomo nie od dziś. Stąd też ogromna różnorodność wzorów bazujących na klasycznych kanonach piękna ale współczesnych w wykonaniu, nierzadko będących połączeniem technologii 3D i pracy ręcznej. Ich wyjątkowość podkreśla młodzieżowy, a przy tym luksusowy look – co czyni je idealnym prezentem dla każdej kobiety i na każdą okazję. Dzień Kobiet to idealna okazja aby poznać na nowo ten wyjątkowy kamień i sprawić prezent, który pozostanie w pamięci na lata.

Zaskocz bursztynem w minimalnym wydaniu

Podobnie jak klasyka, również minimalizm nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ jest ponadczasowy. Ciepłe barwy bursztynu w połączeniu z żółtym złotem przełamią surowość formy i podkreślą każdą, nawet najprostszą stylizację. Takie uniwersalne, a jednocześnie ciekawe formy z pewnością doskonale sprawdzą się jako upominek dla ukochanej z okazji Dnia Kobiet. Taki prezent nie tylko zaskoczy ale wywoła wiele radości u obdarowanej.

dzień kobiet- zaskakujące prezenty

Studio CHILLI tworzy niezwykle kobiece i zmysłowe wzory, które łączą ze sobą bursztyn i błysk cyrkonii. Taka biżuteria to kwintesencja Bursztynowego Dnia Kobiet i zdecydowanie zaskakujący prezent. Biżuteria zawsze elegancka i pasująca niemal na każdą okazję. Znajdziesz tutaj drobiazgi, które przypadną do gustu nawet najmłodszej miłośniczce bursztynu jak i zdobne, wytworne wzory na wielkie gale i przyjęcia.

Nowoczesne formy prosto od projektanta jako prezent z okazji dnia Dnia Kobiet

To idealny wybór dla tych Pań, które chcą się wyróżnić biżuterią i podkreślić indywidualny styl. W swoich realizacjach designerzy kierują się nie tylko aktualnymi tendencjami w światowej modzie, ale starają się je także kreować – wielu z nich czerpie z lokalnych tradycji i rzemiosła ludowego, umiejętnie łącząc nowoczesny design z elementami folkloru.

dzień kobiet- zaskakujące prezenty

Studio KARGUL to biżuteria niezwykle designerska, prosta a zarazem niebywale skomplikowana. Formy, które możemy tutaj znaleźć podkreślą indywidualny charakter i zdecydowanie zachwycą podczas Dnia Kobiet.

Coś dla miłośniczki natury z okazji Dnia Kobiet

bursztyn będzie doskonałym wyborem! Chyba żaden inny kamień nie jest tak silnie związany z naturą. Jego historia powstawania z żywicujących drzew, a także jego poszukiwanie na nadbałtyckich plażach. Zamiłowanie do niej podkreślą dodatkowo proste formy oraz formy, których inspiracją była natura w najpiękniejszej postaci.

dzień kobiet- zaskakujące prezenty

Studio Amberwood w swoich pracach zamknęło najpiękniejsze zachody słońca o każdej porze roku, niezwykłe krajobrazy i niesamowite kształty. Drewno i bursztyn, czy może być coś doskonalszego dla miłośniczki natury z okazji Bursztynowego Dnia Kobiet?

Motywy roślinne i zwierzęce z okazji Bursztynowego Dnia Kobiet

Biżuteria z bursztynem to już od kilku lat nie tylko proste kamienie oprawione w złoto czy srebro. Dzisiaj możemy znaleźć najbardziej wymyślne wzory i kształty inspirowane roślinami i owadami – idealne na zbliżającą się wiosnę i wytęsknione lato. Taka biżuteria to całkowite odejście od standardowych form i klasycznych wzorów.

dzień kobiet- zaskakujące prezenty

Am Design na Bursztynowy Dzień Kobiet proponuje Ci piękne kwiaty, które pozostaną z ukochaną kobietą już na zawsze, a także motyle i inne owady, które swoim realizmem zachwycą każdego. Delikatne płatki czy skrzydła owadów zostały w całości wykonane z bursztynu, a każdy wzór wypalono ręcznie. Dzięki temu możesz być pewna, że nikt na świecie nie ma drugiego takiego samego egzemplarza.

Prezenty z bursztynowymi kosmetykami

To będzie idealne uzupełnienie bursztynowej biżuterii i doskonały prezent z okazji Dnia kobiet! Nie tylko dlatego, że pokaże, jak wiele różnych zastosowań może mieć bursztyn bałtycki, ale także dlatego, że pozwoli naturalnie i delikatnie zadbać o skórę. Wiadomo przecież, że na wypielęgnowanej i dobrze odżywionej skórze biżuteria będzie się prezentować o wiele lepiej!

dzień kobiet- zaskakujące prezenty

Mamy nadzieję, że choć trochę przybliżyliśmy Ci zaskakujące prezenty jakie możesz wręczyć podczas tegorocznego Dnia Kobiet.